Epicor ERP äritarkvara

Epicori kõige uuem äritarkvara on Epicor 10, mis on eriti tugev tootmissektoris ja mida nimetatakse oma funktsionaalsuse ja tehnoloogia tõttu lausa järgmise põlvkonna äritarkvaraks.

Epicor 10 on tellimustootmisettevõtetele ja segatüüpi tootmisettevõtetele mõeldud rakendus, mis võimaldab kogu tellimusetsüklit hallata ühes integreeritud, mitmekesiste funktsioonidega ning hõlpsalt kasutatavas ja juurutatavas rakenduses. Epicor 10 on välja töötatud .NET tehnoloogia abil ja tänu teenusekesksele arhitektuurile on see kõige dünaamilisem, paindlikum ja kiirem praegu turul saadaolev tootmisettevõtetele mõeldud tarkvara. Selle tarkvara ühendusfunktsioon Service Connect võimaldab majandusanalüütikutel koostada graafilises keskkonnas ärireeglitel põhinevaid automaatseid töövooge ja neid reaalajas rakendada. Automaatsete töövoogude abil saavad tootmisettevõtted suurendada efektiivsust ja kohandada ärireegleid muutuvate majandustingimuste järgi. Tänu võimsatele rakendustele, kaasasolevale äriteabele ja täiustatud plaanimisfunktsioonidele tagab see tarkvara andmete läbipaistvuse tellimuseahela kõigis etappides.

Epicor 10 äritarkvara võimaldab  automatiseerida kogu tellimuste täitmise protsessi. Teenusekesksel arhitektuuril põhinev tarkvara võimaldab ettevõtetel kohandada kasutatavaid rakendusi vastavalt oma vajadustele ja hõlbustab klientide, tarnijate ja partneritega suhtlemist Interneti vahendusel. Tänu töövoogudele saavad tootjad muuta kõigi ärirakenduste töö sujuvamaks ning suurendada tööviljakust ja vähendada kulusid. Kõigi valdkonnakohaste tootmismoodulite ja äriteabe toega tarkvara abil saavad tootjad tänu reaalajas andmete kättesaadavusele klientide küsimustele kiiremini vastata ning reageerida võimalikele probleemidele juba enne negatiivsete tagajärgede ilmnemist. Sellise tarkvara kasutamisel saavad tellimustootmisettevõtted ja segatüüpi tootmisettevõtted suurendada klientide rahulolu, vähendada kulusid, tagada tegevuse vastavuse kehtivatele õigusaktidele ja suurendada ettevõtte konkurentsieelist.

Epicor 10 on mõeldud nii tellimuste alusel projektipõhisele tootmisele kui ka segatootmist kasutavatele ja lattu tootvatele ettevõtetele, alates müügi ja turunduse korraldamisest kuni finantside, logistika ja tootmise halduseni. Epicor 10 pakub tootmisettevõtetele täiustatud tootmistehnoloogiate haldust, e-ärihaldust, andmehaldust ning laiendatud kohandamis- ja personaliseerimisvõimalusi.

Epicor 10 ühendab endas tarkvaratehnoloogia viimase sõna ning uuemad veebilahendused, nagu näiteks Google’i-laadne otsinguvõimalus (Epicor Search), RSS ning mitmed teised Web 2.0 põhimõtted.

äritarkvara äriarhitektuur
 

 

Andares Consulting OÜ konsultandid on ennast koolitanud Epicori tarkvara alal Euroopa Sotsiaalfondi kaasabil.